O nás rss

Nádražní restaurace Kudláček Znojmo se na trhu objevila v roce 1993 v dobách divokého kapitalismu. Začínali jsme skutečně z ničeho a krok za krokem jsme si postupně budovali důvěru u našich zákazníků a hostů. Vždy jsme se snažili držet domácí kuchyně a tradičních výrobních postupů, na nichž si zakládáme do dnes. Postupně jsme rozšiřovali služby i sortiment, při zachování čerstvosti surovin a kvality vyprodukovaných pokrmů.

Posledních několik let jsme se částečně přeorientovali na rozvoz poledního menu. Převážně do pečovatelských domů a jednotlivým seniorům. Jejich ohlas je vesměs příznivý a díky této zpětné vazbě víme, že to co děláme, má smysl a pomáhá i těm nejzranitelnějším.

Nejvíce do našeho provozu zasáhla pandemie. Ale tam kde jiní strhli vývěsní štíty a za okno nalepili cedule s nápisem :ZAVŘENO, my se nažíme pokračovat dál. Rozvoz seniorům jsme nezrušili, naopak se snažíme uspokojit větší poptávku. Máme otevřené výdejní okénko, kam si každý může přijít pro polední menu. Rozjeli jsme akci COVID-ROZVOZ, kterou bychom chtěli oslovit jednotlivé zákazníky, kterým budeme rozvážet TŘÍCHODOVÉ menu až ke dvěřím. Dále chceme využít této nucené "pauzy" abychom mohli rekonstruovat zázemi provozu. Chystáme několik novinek a rozšíření sortimentu.

Firma i její celý tým bojuje ze všech sil, abychom mohli fungovat dál. A aby firma dokázala zajistit budoucnost svým zaměstnancům. Věříme, že společnými silami překleneme tuto dobu plnou nepřízně.

Všem svým zákazníkům a příznivcům přejeme klidné dny a pevné zdraví.


Objevili jsme se v týdeníku Železničář

Objevili jsme se v týdeníku Železničář

Znojemská nádražka si štamgasty našla! Až dvě stovky obědů denně, takový je výsledek dvacetileté práce Jiřího Kudláčka v nádražní restauraci ve Znojmě. (Publikováno 23. 6. 2011)

Autor: Restaurace  •  Vydáno: 29.4.2013 9:01  •  Přečteno: 5803x

Copyright © 2012 - 2013 Nádražní restaurace Znojmo, Dr. Milady Horákové 10 - vestibul nádraží ČD    |    All Rights Reserved    |    Design by: PH DESIGN